אודות

פרופיל המשרד:

משרדה של עורכת הדין ברזילי עוסקת בתחום דיני המשפחה, ייצוג הורים טבעיים מול הרשויות והסדרת מעמד חוקי בישראל.
פעילות המשרד וכל הייצוג המשפטי שמעניק המשרד מושפעים ומכוונים על ידי התפיסה כי כל אדם הוא עולם ומלואו ויש לדאוג למלוא זכויותיו של כל אדם באשר הוא במיוחד בתחום שבו אנשים עלולים להפסיד זכויות רבות מחוסר ידע וחוסר מודעות.
עורכת הדין ברזילי מאמינה כי כל מקרה הנו ייחודי ויש להתאים לו את אופן הטיפול הנכון והטוב ביותר על מנת שזכויות הלקוחות ישמרו וימוצו עד תום, הן בהליכי הגירושין, הן הזכויות ההוריות  והן בכל הליכי הסדרת המעמד מול המדינה.

המשרד הינו משרד מוביל באזור חיפה והצפון ונותן שירותים גם בשפה הרוסית.

עו"ד גילה ברזילי: 

בתום לימודי המשפטים, החלה את דרכה המשפטית בהתמחות בארגון לשינוי חברתי ולזכויות אדם. החל משנת 2007, משמשת כעורכת דין עצמאית ומגשרת לצד ניהול תיקי גירושין ותיקים אחרים בתחום המעמד האישי בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה.
במקביל ללימודי המשפטים ליוותה את ארגון  "איתך – מעכי- משפטניות למען צדק חברתי" ולאחר סיום הלימודים והסמכתה כעורכת דין, הייתי חברת הנהלה בארגון זה.
כמו כן, הנה חברה בועדת היגוי בארגון "אישה לאישה", הנאבק בסחר בנשים ובזנות..
לאור פעילותה הענפה בתחום זכויות האדם מהווה נטבח זה חלק בלתי נפרד מתחום העיסוק של המשרד, אשר מהווה את המשרד המוביל בצפון בתחום הסדרת מעמד לבני זוג של אזרחים, משפחות של עולים, מהגרים, אשרות ויזות ועוד'.

הניסיון הרב בתחום דיני המשפחה הוא הן מקצועי והן אישי. 
עוה"ד ברזילי עברה הליך של פרידה וגירושין ולכן ניסיון החיים בשילוב הידע המקצועי מעניקים זווית נוספת להליך המאפשרת לפעול מנקודת מבט אנושית, תומכת ומלווה.
השילוב הנ"ל מאפשר התאמה לכל לקוח ולסיפור האישי וכך להעניק לו טיפול מקסימאלי שיענה על כל צרכיו. 

טל: 074-7042771 נייד: 054-8171651

צור קשר